Yardım

Tecrübeli ekiple almanız gereken hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Kısaca “az para çok iş!” diyerek yola çıktık ve siz işinizle ilgilenirken biz de işinizi büyütmenize yardım etmek istiyoruz.

Sosyal medyada hedef kitlenize ve seçeceğiniz sosyal medya hesap yönetim paketine bağlı olarak; facebook, instagram, twitter, linkedin ve pinterest hesaplarınızı yönetiyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızda sizin adınıza paylaşım yapabilmemiz ve hesaplarınızdaki tüm aksiyonları yönetebilmemiz için bize hesaplarınızda yetki vermenize gerektiğinde kullanıcı bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir.

Elbette veriyoruz 🙂 Yorumlarınıza ve mesajlarınıza sizin yönlendirmelerinizle yanıt veriyoruz. Seçeceğiniz sosyal medya hesap yönetim paketine bağlı olarak bu hizmet değişkenlik göstermektedir. Müşteri temsilcimiz paketinizi seçerken size bu konuda bilgi verecektir.

Aslında size her şeyi raporluyoruz ama özetle, hesaplarınızda haftalık/aylık olarak kaç paylaşım yapıldı. Paylaşımların beğeni, yorum ve paylaşma oranları nedir? Rakiplerinizle aranızdaki farklar neler? Sizi yukarı taşıyacak hamleler neler olabilir? Bunun gibi bir çok faydalı bilgiye ulaşabileceğiniz şeffaf bir raporlamamız bulunmaktadır. Örnek isterseniz bize mesaj bırakabilirsiniz.

Alanında uzman ve ödüllü tasarımcılarımız tabiki. 3 adet altın örümcek sahibi olan tasarımcılarımız sizin için gereken tasarımları hazırlıyor ve siz isterseniz onayınıza sunuluyor. Sosyal medya paylaşımları dışında tasarım desteğine ihtiyacımız olursa da sizi ana iş kolu tasarım olan ajansımız Mobilazor ile hizmet verebiliriz.

Hangi paketi seçmeliyiz?

Her bütçeye ve firmaya uygun sosyal medya hesap yönetim paketlerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Size bu konuda müşteri temsilcimiz yardımcı olacaktır. Bunun için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Nasıl abone olursunuz?

Paketlerimiz sayfamızdan veya anasayfamızdan size uygun olan paketin altındaki “Hemen Al” butonuna basarak ödeme adımına geçip size uygun olan ödeme şeklini seçerek ödemenizi yaptıktan sonra hesabınız aktif hale getirilir ve gerekli yönlendirmeler için müşteri temsilcimiz sizi arar ve 24 saat içerisinde paylaşımlarınız başlar! Detaylı bilgi için lütfen iletişim bilgilerinizi bize iletişim formumuzdan ulaştırınız.

Ödeme nasıl oluyor?

İletişim sayfamızdaki banka hesap bilgilerimize havale / EFT yapabilir ya da “Hemen Al” butonu ile kredi / banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Sosyal medya paketim hizmetlerinden faydalanabilmek için banka hesabımıza Havale / EFT ile ilgili tutarı göndermek dışında kredi kartı veya banka kartınız ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Havale ile ödeme yapabilir miyim?

Aşağıda çatı şirketimiz olan Mobilazor’un banka hesap bilgilerine yapacağınız Havale / EFT ile aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Mobilazor Yazılım Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.
TR70 0006 2000 4400 0006 2973 14
Garanti Bankası

Abonelikten nasıl vazgeçebilirim?

İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal işlemi için başvuru yapabilirsiniz. İptal işlemi için talebinizin yazılı olarak Mobilazor Yazılım Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’ne ulaşmasının ardından üç ay sonra üyelik iptali gerçekleştirilir.

Tanışmaya hazır mısınız?

Biz sizi dinlemek için çok heyecanlıyız.